השתלות שיניים במרכז

מצב של שן או מספר שיניים חסרות משפיע מאד מבחינה אסטטית, אך לא רק, שיניים חסרות פוגמות ביכולת הדיבור, לעיסה ובבריאות הפה בכלל. כיום, התחום של השתלות שיניים במרכז נותן מענה ומשפר את איכות החיים של אנשים שאיבדו את שיניהם ומעוניינים בשיניים חדשות בעלות מראה טבעי, מבלי חוסר הנוחות שבשימוש בתותבות נשלפות.

בשני העשורים האחרונים השתלות שיניים במרכז הפכו יעילים ואמינים בזכות שימוש בטכנולוגיות חדשות וחומרים מתקדמים המאפשרים להגיע לתוצאות טובות כאשר הטיפול נעשה על ידי מומחה להשתלות שיניים בעל הכלים, הידע וניסיון לבצע הליכים כירורגים לשיקום הפה. שתלים דנטליים שיפרו כבר את איכות חייהם של אנשים רבים. זה נכון שיש מספר חלופות לטיפול בשיניים חסרות, אך שתלים דנטליים הוכחו כיעילים וכעמידים ביותר מבין החלופות האפשריות.

לשימוש בשתלים דנטליים מספר יתרונות. קודם כל, מדובר בפתרון קבוע בשונה מתותבות נשלפות. בנוסף, ניתן לשלב עם השתלת שתלים טיפולי שיקום נוספים במידת הצורך. השתלים יכולים לשמש כתומכים לגשר דנטאלי שמחליף מספר שיניים חסרות, ואפשר גם לבצע טיפול משולב של שתל ותותבות ובכך להגדיל את יציבות השיניים ולצמצם פגיעה ברקמת החניכיים.

השתלות שיניים במרכז נעשות רק על ידיד מומחה להשתלות שיניים שבקיא בכל הפיתוחים והחידושים בתחום. אצל רופא מומחה תוכלו למצוא שתלים צרים אשר הופכים את הטיפול למתאים ליותר אנשים. רופא מקצועי ידע לבחון כל מקרה לגופו ולהציע את תהליך השיקום הנכון והמתאים ביותר לכל מטופל באופן ספציפי. זכרו שלפי החוק רופא השיניים אינו מחוייב לרשיון מיוחד כדי לבצע השתלות שיניים. לכן חשוב לוודא כי האדם שמטפל בפה שלכם הוא מומחה לשיקום הפה.

כמה עולה שתל בשיניים?
מחיר שתלים דנטאליים מושפע ממספר גורמים. בין הגורמים המשפיעים על המחיר החומר ממנו מיוצרים השתלים, השוני בין חומרי הגלם של השתלים מתבטא בעיקר בחומרים השונים אשר מכסים את פני השטח של השתל, אלה פרמטרים המעידים על איכות השתל. ההשפעה השנייה היא ארץ הייצור. השתלים צריכים לקבל תו תקן בהתאם לאזור הייצור, מחיר השתל יעלה בהתאם לרמת החומרה וככל שיעמוד בתנאים של יותר תווי תקן כך איכותו ומחירו יעלו.

כפי שניתן להבין, על מנת לדעת כמה עולה שתל בשיניים עבור אדם ספציפי, יש צורך שרופא מומחה יזהה את הצרכים הספציפיים על מנת להתאים את השתל המושלם עבור אדם מסויים. באופן כללי השתלות שיניים הן תהליך יקר ביחס לטיפולי השיניים האחרים והן נעות בין 1500 ₪ לשתל בודד ויכולות להגיע אף לכמה עשרות אלפי שקלים עבור מספר שתלים. אך יש לזכור כי מדובר בהשקעה חשובה ושהשתלים נשארים עימכם לתקופה ממושכת.

לפרטים נוספים לגבי השתלות שיניים במרכז מוזמנים לפנות למרפאתו של ד"ר סלוקי ירון, במרפאה מיטב הטכנולוגיה בתחום, המאפשרת פתרונות לשיקום הפה וטיפולים משמרים בסטנדרטים גבוהים.
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה