ציפוי לשיניים

לא כולנו זכינו בחיוך מושלם, כיום ישנן טכנולוגיות חדישות וחומרים מתקדמים שיכולים לאפשר כמעט לכל אחד לשפר את מצב השיניים ולחייך בהנאה.

ציפוי לשיניים מאפשר לשפר משמעותית את מראה החיוך מבלי לעבור את כל התהליך של בניית כתרים שלמים הדורש השחזה סביב כל שן ובנייה שלה מחדש. בניית כתרים נעשית כאשר השיניים ממילא הרוסות מעששת או שברים. אפשר לומר שציפוי לשיניים מתאים לכל מי שיש לו שיניים בריאות, אך לא יפות.

הטיפול מאפשר לכסות פגמים בשן כגון: כתמים, שינויי גוון, שברים, סדקים, רווחים בין שיניים ועוד. בעזרת הטיפול ניתן גם להסתיר שורשי שן גלויים שנחשפו בעקבות נסיגת חניכיים.

ציפוי לשיניים הוא טיפול שבו מדביקים חומר מלאכותי, בדרך כלל חרסינה, על חזית השן. הטכנולוגיה הזו נקראת Porcelain Laminate Veneers = "חזיתות חרסינה". מדובר בחזיתות דקיקות עשויות חרסינה לשיניים המאפשרות לשחזר את המראה הטבעי של השיניים על ידי הדבקתה על חזית השן. בנוסף להשגת מראה אסטטי, ציפוי החרסינה לשיניים מעניק לשן חיזוק והגנה.

על מנת להדביק את הציפוי לשיניים יש להשחיז מעט את המשטח החיצוני של השן. מדובר בהשחזה מינימלית בשכבת האמייל של השן. לאחר מכן מבצעים הטבעה של תבנית השיניים המדויקת, אשר נשלחת למעבדה. במעבדה טכנאי/ת שיניים מייצרים את ציפוי החרסינה הדקיק ומתאימים את גוון הציפוי לגוון השיניים הטבעי.

כיום בזכות התפתחות טכנולוגית בתחום הרפואה בכלל ורפואת השיניים בפרט, ניתן לבצע טיפול שיניים בלייזר. טיפול שיניים בלייזר נותן מענה למגוון סוגי טיפולים- טיפולי שורש, הסרת אבנית, הלבנת שיניים, טיפול בדלקות חניכיים, טיפול בסדק שורש, ניתוחים בחלל הפה ואפילו השתלות שיניים. למעשה קרן הלייזר ברפואת שיניים מחליפה את המקדח המפורסם של רופא השיניים ומאפשרת הענקת טיפול איכותי ומדויק ויעיל.

כדי להשיג תוצאות אופטימליות, ולהמנע מיצירת נזקים לשן, פעולות של הדבקת ציפוי לשיניים וטיפולי לייזר בחלל הפה, דורשות ומחייבות פעולה מדויקת של רופא שיניים מומחה בשילוב עבודה של טכנאי שיניים מיומן. ד"ר סולקי ירון בעל וותק של מעל ל-25 שנים בתחום. במרפאתי אני מתחייב לשקיפות רפואית, הענקת טיפול אישי ברמה מקצועית בלתי מתפשרת. כשמדובר בבריאות הפה אל תתפשר ולך רק אל הטובים ביותר.
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה