כמה עולה עקירת שן בינה

שיניי בינה נחשבות כ"שיניים בעיתיות", לעיתים נוצר מצב בו השן עצורה מפני שאין מרווח בקשת השיניים, או כאשר הצמיחה איננה מתבצעת כראוי בגלל נוכחות רקמות, עצם או שן אחרת, ישנם מקרים בהם השן עצורה באופן חלקי כך שרק חלק קטן ממנה מבצבץ מעל לחניכיים, או שהיא עצורה לחלוטין ללא בצבוץ כלשהו מהחניכיים.

בבדיקה כללית אצל רופא שיניים תוכלו לדעת האם שיני הבינה צומחות או עצורות. אם הרופא יאתר שן בינה עצורה או חסומה הוא ימליץ בחלק מהמקרים על עקירת שן בינה. 

כמה עולה עקירת שן בינה? 
עלות עקירת שן בינה תלויה בעומק “השן התקועה" והאם היא כלואה או חסומה. 

כמה עולה עקירת שן בינה פשוטה? – במידה ושיני הבינה אינן עצורות אך ישנו צורך לעקור אותן ניתן  לעשות זאת בעזרת הרדמה מקומית כמו בעקירת שן טוחנת רגילה. רופא השיניים ישתמש במחט מאוד דקה להזריק את חומרי ההרדמה באזור החניכיים מסביב לשן הבינה שיש לעקור, ולאחר מכן הוא עוקר אותה בעזרת מכשיר דנטאלי מיוחד.

כמה עולה עקירת שן בינה כלואה בניתוח ?– עקירת שן בינה כירורגית הוא תהליך המבוצע במידה ושן  הבינה עצורה (מכוסה לגמרי על ידי החניכיים ועצם הלסת) או עצורה באופן חלקי. לפני תחילת העקירה הרופא המנתח יזריק חומרי הרדמה לחניכיים באזור השן ומסביבה. ברוב המקרים ניתן לבצע את ההליך במרפאת שיניים רגילה.

מומחה פה ולסת או פריודונט (מומחה חניכיים) יבצע חתך קטן בחניכיים כדי להפריד לגמרי את הרקמות  מהעצם שממוקמות מסביב לשן ולבסוף יעקור את שן הבינה.

על מנת לדעת כמה עולה עקירת שן בינה, יש צורך שרופא שיניים יבדוק ויאמוד את סוג העקירה. ככלל עלויות עקירת שיני בינה נעות בן 400-1200 ₪.

כמה עולה עקירת שן כירורגית? גם כאן יש צורך בבחינה של רופא השיניים על מנת לאמוד את עלות הטיפול. ככל עלות עקירה כירורגית ענה בין 500-1000 ₪. 

המילה האחרונה בתחום אסתטיקת השיניים הינה ציפוי שיניים מחרסינה. ציפוי החרסינה מעניק חיוך מושלם. כמה עולה ציפוי חרסינה לשיניים? מחיר הציפוי נובע מסוג מסוג הציפוי. ציפוי לשיניים יכול להיות עשוי פורצלן, ציפוי קומפוזיטאן, למינייט או לומינירס. ההבדל בינהן הוא רמת עמידותן המשפיעה גם על המחיר הסופי. 

על מנת לדעת כמה עולה ציפוי חרסינה לשיניים, גם כאן, רופא השיניים צריך לבחון את הנתונים. ככלל עלות ציפוי שן בודדת יכול לנוע בין 2000-4000 ₪.

ד"ר סלוקי ירון מומחה לשיקום הפה ובעל ניסיון ומוניטין של מעל 25 שנים, מבצע טיפולי שיניים במקצועיות, שקיפות רפואית ויחס אישי לכל מטופל. במרפאתי מיטב הטכנולוגיה בתחום, המאפשרת פתרונות לשיקום הפה וטיפולים משמרים בסטנדרטים גבוהים.
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה