כמה עולה כתר זירקוניה

מהו כתר זירקוניה? כמה עולה כתר זירקוניה? בכדי להסביר מהם כתרי זירקוניה יש  להבין מה תפקידו של כתר שן באופן כללי. תפקידו של הכתר הוא לשמר את מעט חומר השן אשר נשאר לאחר כל הטיפולים שבוצעו בשן.

עם כל טיפול השן משויפת שוב ושוב ומתמעט הן בעקבות הטיפולים והן בעקבות שחיקתה על ידי עששת. לכן כתר שן איכותי כגון כתרי זירקוניה יבטיחו את שמירת חומר השן שנותר בכדי להימנע מעקירה מיותרת.

כיום ניתן למצוא מגוון לא קטן של סוגי כתרים שונים. כתר למעשה עשוי מיציקת מתכת ומכיפה המחקה את צורתה וצבעה של השן המקורית. ההבדלים בין הכתרים השונים הם למעשה החומרים מהם עשויים שני החלקים. הכתר היוקרתי ביותר, אשר מאפשר להגיע למראה טבעי מושלם הינו כתר זירקוניה.

כמה עולה כתר זירקוניה? מהם יתרונותיו? במה הוא שונה מכתרים אחרים?
כתר זירקוניה הינו כתר אשר עשוי כולו אך ורק מחרסינה. כתרי זירקוניה מאפשרים לנו להגיע למראה טבעי של השן, ללא מסגרת אפורה אשר נוצרת על ידי בסיס המתכת אשר נוכח בכתרים אחרים. החרסינה מונעת גירוי של החניכיים ונקלטת בהם בהצלחה ללא דלקות, החרסינה אינה סופחת צבעי מאכל ולכן צבעה אינו משתנה לאורך השנים.

כמה עולה כתר זירקוניה? על מנת לדעת כמה יעלה כתר זירקוניה יש לגשת לרופא השיניים, אשר יבחן את מצב המטופל באופן ספציפי וכך יאמוד את עלות הטיפול. כתר זירקוניה עשוי לעלות בין 4500-6500 ₪, כאשר עבור שן קדמית נדרשת רמת אסתטיקה גבוהה ועל כן יעלה יותר מכתר בשן אחורית.

במקרים בהם לא נותר די חומר שן כדי לבצע כתר, האפשרות למתן פתרון אסתטי ופרקטי הינו שתל דנטלי. מהו שתל דנטלי? כמה עולה שתל שן? שתל דנטלי מושתל בעצם הלסת ומהווה מעין עוגן לכותרת השן המלאכותית. מחירי שתלי שיניים מושפעים מסוג השתל, ארץ הייצור ורמת התקנים בו עומד השתל. על מנת לדעת כמה עולה שתל שן, רופא שיניים צריך לבחון את מצבו הספציפי של המטופל ובהתאם לכך לאמוד את עלות הטיפול.  

ד"ר סלוקי ירון מומחה לשיקום הפה ובעל ניסיון ומוניטין של מעל 25 שנים, מבצע טיפולי שיניים במקצועיות, שקיפות רפואית ויחס אישי לכל מטופל. במרפאתי מיטב הטכנולוגיה בתחום, המאפשרת פתרונות לשיקום הפה וטיפולים משמרים בסטנדרטים גבוהים.
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה