כמה עולה השתלת שיניים

כמה עולה השתלת שיניים? אנשים רבים הזקוקים לטיפולי שיניים משקמים הכוללים שתלים דנטליים מתקשים להבין כיצד טיפולים אלה מתומחרים ומה משפיע על המחיר הסופי. ננשה לעשות קצת סדר ולהבין מהם הגורמים המשפיעים על המחיר של שתלים דנטליים.

ככלל מחיר שתלים בפה מושפע מסוגי שתלים לשיניים, באיזו מדינה ייצרו אותם ובאיזה תקנים הם עומדים. עוד גורם המשפיע על המחיר הינו רמת הניסיון והמומחיות של הרופא המטפל וכמובן רמת המורכבות של הטיפול, האם יש צורך בהשתלה של שן בודדת או מספר שיניים, האם יש לבצע פעולות מקדימות כהכנה לקליטת השתלים ועוד.

כמה עולה השתלת שיניים? על מנת שנוכל להבין ממה מורכב המחיר, ראשית נסביר מעט על שתלים בפה. כשמדובר בשתלים דנטליים, השתל למעשה משמש כתחליף לשורש השן החסרה או השן הפגועה שמיועדת לעקירה. השתל עשוי סגסוגת טיטניום המוחדרת לעצם הלסת ומעליו מלבישים את כותרת השן או השיניים. 

במצבים בהם קיים חוסר של שן או מספר שיניים בודדות, רופא השיניים יחדיר שתל עבור כל שן חסרה. אולם, במצבים מורכבים יותר, כאשר נדרש שיקום של שיניים רבות ישנן טכניקות טיפול המאפשרות לקצר את התהליך השיקומי ולהקל על המטופל. 

למשל, קיימים סוגי שתלים לשיניים המותאמים במיוחד למצבים בהם נדרש שיקום מלא של הפה. אחד הפתרונות הוא בניית תותבות על גבי שתלים, טיפול זה פותר את חוסר היציבות וחוסר הנוחות בשימוש בשיניים תותבות, שכן השתלים מעגנים את התותבות לעצם הלסת וכך הן מוחזקות היטב ומאפשרות נוחות בשימוש, בדיבור ובאכילה. המשמעות היא שניתן להלביש את התותבת על מספר בודד של שתלים – "אול און 4"- משמעותה, שכל התותבת מוחזקת על ידי ארבעה שתלים, מה שגם מקל ומקצר משמעותית את ההליך השיקומי. כאשר קיים מצב של חוסר חלקי של שיניים בפה, ניתן לבנות על שתל אחד או על מספר שתלים בודדים גשר של תותבות

על מנת לדעת כמה עולה השתלת שיניים יש לפנות לרופא השיניים. רופא השיניים בוחן את המצב הספציפי של כל מטופל ובונה את תכנית השיקום המתאימה. מומלץ לערוך השוואת מחירים, ולבחון לעומק מה מכילה כל הצעה. האם יש ביטוח? אחריות על השתלים והכותרות? באילו סוג שתלים משתמשים? מה רמת הניסיון והמקצועיות של הרופא? מדובר בבריאות שלכם ולכן לא תמיד נכון ללכת אחר המחיר הנמוך ביותר.

לפרטים נוספים לגבי השתלות שיניים מוזמנים לפנות למרפאתו של ד"ר סלוקי ירון, במרפאה מיטב הטכנולוגיה בתחום, המאפשרת פתרונות לשיקום הפה וטיפולים משמרים בסטנדרטים גבוהים.
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה