טיפול שיניים ביום אחד

בעשורים האחרונים תחום אסתטיקה שיניים כבר אינו נחלתם של העשירונים העליונים וידוענים בלבד, אלא זמינות ואפשריות עבור כל אדם המעוניין לשקם את פיו ולקבל חיוך יפה ואיכות חיים.

השתלות דנטליות תפסו פופולאריות רבה במקרים בהם יש צורך להחליף שיניים חסרות או פגועות. טכנולוגיות מתקדמות ושימוש בחומרים חדישים מאפשרים להגיע לתוצאות אסתטיות ופרקטיות טובות מאד ואחוזי ההצלחה של טיפולים אלה גבוהים מאד וכיום ניתן גם לבצע שיקום הפה ביום אחד בלבד.

טכניקת ההשתלות הדנטליות הפופולארית מתבצעת בשני שלבים. הראשון, שלב הכנסת השתלים הנעשה באופן כירורגי. השלב השני, לאחר ההחלמה, חשיפת השתלים והרכבת הכתר. טכניקה זו מעמידה את המטופל בחוסר נוחות במצב שבין שני השלבים, בו הוא נאלץ להשתמש בתותבות נשלפות או להתהלך בפה חסר שיניים. כיום בזכות טכנולוגיות וטכניקות טיפול חדשות בתחום אסתטיקה שיניים ניתן להשלים טיפול שיניים ביום אחד.

רופאי שיניים המתמחים בתחום שיקום הפה ביום אחד, משתמשים בטכניקות החדשות שמאפשרות למקם את השן הזמנית באותו הטיפול, מיד לאחר עקירת השן ומיקום השתל. טכניקה זו של טיפול שיניים ביום אחד בעצם מאפשרת למטופל להגיע לטיפול משקם ועוד באותו היום לצאת מהמרפאה עם שן או מספר שיניים חלופיות.

מהם היתרונות של טיפול שיניים ביום אחד בהשוואה לטכניקות שיקום הפה הרגילות. 
ראשית, טכניקת מיקום השתל מונחית על ידי מחשב וצילומי התלת מימד זמינים לרופא באופן מידי לאורך כל הטיפול, כך הרופא יכול לתכנן את הניתוח ביעילות, לקבוע בדיוק איך והיכן ימקם את השתלים על מנת להשיג תוצאות אופטימליות. 

שנית, מיקום השתל בעת עקירת השן מקצר את זמן הטיפול באופן משמעותי. מיקום השתל מיד לאחר עקירת השן מאפשר לחלל שנוצר בפה להחלים תוך כדי התמזגות השתל עם עצם הלסת. שלישית, טכניקות הדמיה מתקדמות וניתוח מוכוון מחשב תורמים להפחתת הכאב  והנפיחות לאחר הניתוח. כמו כן, טיפול שיניים ביום אחד חוסכים את חוסר הנוחות שבהתמודדות עם תותבות זמניות או שיניים חסרות.

ד"ר סלוקי ירון מומחה לשיקום הפה ובעל ניסיון ומוניטין של מעל 25 שנים, מבצע טיפולי שיניים במקצועיות, שקיפות רפואית ויחס אישי לכל מטופל.
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה