השתלת שן

זקוקים להשתלת שן או מספר שיניים, מעוניינים לדעת כמה עולה השתלת שן? רוצים לקבל פרטים נוספים לגבי טיפולי שיניים והשתלת שיניים בלייזר? במאמר זה ננסה לשפוך מעט אור על כל הנושאים הללו. 

בשנים האחרונות השתלת שן הינה הליך דנטלי שגרתי לשם השגת חיוך אסתטי ונוחות בדיבור ואכילה. ההתקדמות המהירה שחלה בשנים האחרונות בתחום השתלים הדנטליים מבחינת הטכנולוגיה, החומרים וטכניקות הטיפול, מאפשרת כיום ליישם טכניקות רפואיות שונות בתחום שיקום הפה והלסת. 

השימוש בלייזר נכנס לרפואת השיניים מאז 1990, כיום ישנם מכשירי לייזר ייעודיים לרפואת השיניים. קרן הלייזר מאפשרת לטפל ברקמות רכות וקשות כאחת, כך שהיא מתאימה לטיפול גם בחניכיים וגם בעצם. שימוש בלייזר מבטל את הצורך בקידוח, הרדמה ותפרים, מה שחוסך כאב, חוסר נוחות ומקצר את זמן ההחלמה.

על מנת שרופא השיניים יהיה רשאי לטפל בלייזר, עליו לעבור הכשרה נרחבת ולקבל הסמכה. הלייזר מבטל את הצורך בשימוש במכשור הנחשב פחות מדויק, הלייזר מפחית את הדימום מפני שהוא פחות פוגע ברקמות, ויש לו יתרון נוסף בכך שהוא מחטא את אזור הפה במהלך הטיפול.

כשמדובר בהשתלת שיניים בלייזר יש ללייזר מספר יתרונות. השימוש בלייזר פחות כואב באופן משמעותי, לעומת כלי חיתוך. בנוסף, שימוש בקני הלייזר הוא מדויק מאד ומאפשר לבצע גם חיתוכים זעירים בהצלחה. הלייזר מאפשר לבצע חיתוכים מהירים ברקמות, דבר שמקל על ביצוע השתלות שיניים ביום אחד. נוסף על כל אלה, בשימוש בלייזר יש פחות תופעות של נפיחות ואדמומיות בהשוואה לטכניקות אחרות. 

כמה עולה השתלת שן בלייזר? השתלת שן בלייזר יקרה יותר מהשתלת שן בטכניקה רגילה, אך פער המחירים אינו גדול במיוחד. ישנם פרמטרים אחרים אשר משפעים על המחיר באופן משמעותי: מספר השתלים, האם יש צורך בטיפולים נוספים כהכנה להשתלה, סוג השתלים, האם הטיפול מבוצע ביום אחד ועוד.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים לגבי טיפולי שיניים בלייזר והשתלת שן? מוזמנים ליצור קשר ואשמח לעמוד לרשותכם. ד"ר סלוקי ירון מומחה לשיקום הפה ובעל ניסיון ומוניטין של מעל 25 שנים, מבצע טיפולי שיניים במקצועיות, שקיפות רפואית ויחס אישי לכל מטופל. במרפאתי מיטב הטכנולוגיה בתחום, המאפשרת פתרונות לשיקום הפה וטיפולים משמרים בסטנדרטים גבוהים.
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה