השתלות מתקדמות

שיניים חסרות לא רק פוגעות בכושר הביטוי התקין של האדם ומונעות ממנו אכילת מאכלים מסוימים, אלא גם גורמות לו לנזק חברתי. במצב זה מתבייש האדם בפיו חסר השיניים ועלול להימנע מפגישות חברתיות ולעתים אף מהיתקלויות באנשים זרים ברחוב. אובדן שיניים עלול להיגרם מסיבות שונות כמו מחלות חניכיים, פגם מולד, טיפול שורש כושל או טראומה. אבל גם אם חסרה לכם שן אחת או שיניים רבות, זו לא הסיבה להפסיק לחייך. זאת משום שבימינו קיימות השתלות מתקדמות.

השתלות שיניים בשיטות מתקדמות
בניגוד לזמנים עברו, קיימות בימינו השתלות מתקדמות שיכולות לתרום לאדם חסר שיניים ולהעניק לו איכות חיים טובה יותר, ותוכלו לפגוש בחלק מהן במרפאתו של ד"ר ירון סלוקי, מומחה לשיקום פה ולהשתלות. בזכות השיטות החדשניות, הופך כל ההליך של השתלת שיניים למורכב וטראומטי הרבה פחות. אחת השיטות החדשניות היא שימוש במחשב לצורך השתלות. תוכנת מחשב מיוחדת ומותאמת במיוחד יכולה לספק תצוגה תלת ממדית שעוזרת לרופא השיניים בתכנון כל ההליך של החדרת השתל. התוכנה מספקת לד"ר סלוקי מעין שבלונה שבאמצעותה הוא יכול לתכנן כיצד למקם כל שתל באופן מדויק בעצם ובכך לחסוך מהמטופל כאבים ונפיחויות. השתלות כאלה ללא תפרים הן סוג נוסף של טכנולוגיה חדישה. במקרה זה מחדיר ד"ר סלוקי את השתל דרך חור קטן ללא הצורך בתפרים. דרך נוספת היא החדרה של שתל דנטלי דרך החניכיים לתוך העצם ללא הצורך לחשוף את העצם.

כיצד מתבצעת השתלת השיניים?
גם שיטות מתקדמות בהשתלת שיניים מצריכות בדיקה מדוקדקת של הדברים. לפני שרופא השיניים מחליט לבצע השתלות מתקדמות, הוא בוחן אם בכלל ניתן לעשות השתלת שיניים למטופל שלפניו. הבדיקה הראשונית כוללת בדיקת סי טי וקבלת נתונים חשובים לגבי מצב הפה: דחיסות העצם, עובי העצם, גובה הרכס וכלי הדם הנמצאים באזור היועד להשתלה. לאחר שרופא השיניים מוודא שאפשר לבצע השתלה, הוא מרדים את האזור בהרדמה מקומית, מבצע קידוח ומחדיר את השתל. לאחר מכן, נותן ד"ר סלוקי למטופל שלו הפסקה של שבועות עד חודשים כדי לתת לשתלים להיקלט בתוך הפה, ובסיום התהליך הוא מבריג את השיניים התותבות והכתרים. למוטב לציין שישנם רופאים המדלגים על שלב ההמתנה ומבצעים את ההברה מיד. אף על פי שיש סימוכין רפואי לתופעה זו, לא מומלץ לעשות כן. חשוב לתת לגוף להתרגל לשתלים החדשים לפני ביצוע פעולה נוספת. רוצים לדעת עוד על השתלות מתקדמות? פנו לד"ר ירון סלוקי המומחה בתחום.
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה