אסתטיקה דנטלית

רוצה חיוך של בר רפאלי? מתבייש לחייך ויודע שאתה יכול להשיג תוצאה טובה יותר? לשם כך קיים מכלול טכנולוגיות הנקרא אסתטיקה דנטלית. כולנו רוצים שיניים בריאות וחזקות יותר, ובו בזמן גם להראות טוב. אנו משתמשים בחיוך שלנו לא רק בזמן פגישה מרגשת עם חברים שלא פגשנו זמן רב, אלא גם בתמונת הפרופיל ללינקדאין כשאנחנו מחפשים עבודה או לאתר היכרויות כשאנו רוצים לסדר לעצמנו דייט לערב. הכלים הטכנולוגיים בתחום האסתטיקה הדנטלית מסייעים לנו להיראות טוב יותר ותוכלו למצוא אותם גם במרפאתו של ד"ר ירון סלוקי.

אילו טיפולים קיימים?
להלן סקירה קצרה של הטיפולים השונים השייכים לתחום האסתטיקה הדנטלית:
  • הלבנת שיניים – אחד הטיפולים הנפוצים בתחום. מי לא רוצה שיניים לבנות? הלבנת שיניים מתבצעת על ידי רופא שיניים בלבד. לפני הטיפול, נפגש המטופל עם השיננית כדי להסיר כתמים שנוצרו על השיניים כתוצאה מצריכת קפאין ומאכלים שיש בהם צבעי מאכל. לאחר מכן ניגש ד"ר סלוקי להלבנת שיניים תוך שימוש בג'ל הלבנה המבוסס על מי חמצן.
  • יישור שיניים – היו לכם חברים שהסתובבו עם גשר בשיניים ביסודי? או אולי גם לכם היה אחד כזה? יישור שיניים בגיל צעיר נחשב ליעיל יותר. הורים רבים מעוניינים להעניק לשיני ילדיהם כבר בשלב הזה מראה נאה יותר, ואף לשפר בעיות בדיבור ואכילה. עם זאת, קיימת אפשרות לבצע יישור שיניים גם בגיל מבוגר.
  • השתלת שיניים – תהליך מורכב זה נחשב גם הוא לסוג של אסתטיקה דנטלית. לפני השתלת השיניים מבוצע צילום סי טי ולעתים גם הדמיית תלת ממד כדי לאמוד את מבנה הפה ולהתאים את השתל הדנטלי.
  • כתרים אסתטיים – מטרת כתרים אלה היא לשחזר את המראה הטבעי של שיניים שנפגעו. קיימים מספר סוגים של כתרים כמו חרסינה או זירקוניה שאותם מתאים רופא השיניים למטופל בהתאם למצבו.
  • הסרת כתמים לבנים – כתמים לבנים יכולים להיווצר בשיניים מסיבות שונות. הם יכולים להיות תוצאה של פגם התפתחותי עוד בתקופת הילדות, או להעיד על בעיות שיניים כמו עודף פלואוריד ועששת. במצבים מסוימים כתמים לבנים בשיניים הם עדות להרגלים בעיתים כמו צחצוח שיניים חזק מדי או כסיסת ציפורניים.
כיצד מתאימים את הטיפול המתאים
ראינו כי אסתטיקה דנטלית היא תחום נרחב הכולל מגוון טיפולים. חלקם קשורים יותר לפן האסתטי ואחרים נדרשים עקב מצב בריאותי לקוי של השן או מחסור בשיניים. כדי להתאים את הטיפול הנכון, אנחנו כאן בשבילכם. ד"ר ירון סלוקי מתחמה באסתטיקה דנטלית, והוא יבחן לעומק את מצב השיניים על ידי ביצוע בדיקות מקיפות ויחליט על דרך פעולה. 
מאמרים
טלפון
03-673-1118


דואל

Drsloki5@gmail.com

כתובת
קריניצי 18, רמת גן

לקביעת תור חייגו
03-673-1118
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם

שירות | מקצועיות | יחס אישי
אנו מחוייבים לטיפול אישי ואיכותי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה. אנו מקפידים לשתף כל מטופל בתהליך הטיפול, תוך הסבר מקיף על דרכי הטיפול האפשריות החל משלב האבחון הראשוני
 

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה